IV.Ulusal Fotoğraf Yarışması


Bir eğitim kurumu olma misyonuyla hareket eden ve sanatı, toplumsal sorunları dile getirme ve sosyal sorumluluk projelerinde etkili bir aktarım aracı olarak gösterme amacı güden Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, gelenekselleşen ve bu yıl dördüncüsünü düzenlemekte olduğu ‘Ulusal Fotoğraf Yarışması”nı farklı tema ve kategorilerle sanatseverlerin ilgisine sunmaktadır.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, Finansbank A.Ş. sponsorluğunda gerçekleştirilen IV. Ulusal Fotoğraf Yarışması “Serbest” ve “Portre Fotoğrafı” genel kategorilerinin yanı sıra “Erzurum” özel temasında düzenlenmektedir. IV. Ulusal Fotoğraf Yarışması’na fotoğrafçılıkla amatör ya da profesyonel olarak ilgilenen tüm sanatseverler davetlidir.

Konu:

IV. Ulusal Fotoğraf Yarışması kapsamında fotoğraf sanatçıları “Serbest” ve “Portre Fotoğrafı” genel kategorilerinin yanı sıra “Erzurum” özel teması çerçevesinde yarışmaya başvurabileceklerdir. 

Amaç:

Fotoğraf sanatının toplumsal yaşamımızda önemini vurgulamak ve çeşitli temalar çerçevesinde toplumsal sorumluluk projelerine destek vermek

tfsf
tfsf